Starania o ciaze forum

W momencie, kiedy staramy się z bliskim partnerem o dziecko, każdy dzień jest złym oczekiwaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku pobiegłybyśmy do apteki po test ciążowy i dokonały go, by jak najszybciej powiadomić rodzinę oraz partnerów o rychłym powiększeniu się rodziny. A często daje się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie istniejemy w ciąży. Nie zakładajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Catch Me, Patch Me! Catch Me, Patch Me! . Najefektívnejším prostriedkom na zníženie hmotnosti

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na jedno zasadzie działają testy ciążowe tanie w aptece. Ich działanie jest bowiem niezwykle niskie. Polega na wykryciu hormony HCG (wykonywanego w przypadku trafienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo prymitywne w kadrze a dodatkowo bardzo delikatne, dlatego należy je dawać zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może płynąć z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak jedno jak wszelkich innych artykułów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych także nie należy używać po upływie terminu ważności. To gdyż jego rangi mogą być zaburzone, a wniosek będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – nacisk na produkt testu ciążowego nie tylko jego prawidłowe wykonanie i odczekany godzina z momentu ewentualnego zapłodnienia. Kluczowe są również choroby kobiety, podejmowane przez nią środki i wiek. Tak to, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i biorące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w jakości powinny raczej zgłosić się do specjalistę, gdyż w ich sukcesie test może wykazywać ciążę, do jakiej tak właściwie nie doszło, mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego zrealizowaniu, wyszedł ujemny. Pewno wtedy oznaczać, że przybyło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do specjalisty, ponieważ zapewne stanowisz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najczęstsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie ważna stwierdzić ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie jakiś ważny element: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natur, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, by być większą swoboda.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że wykrywają w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy mieć o tym, że w żadnym wypadku nie są nieomylne i dla większej pewności należy udać się do specjalisty i stworzyć specjalne badania. Przecież w razie pomyłek, najczęściej daje się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie oraz na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą wejść w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.