Sklep miesny gliwice wieczorka

Wizytówką sklepu mięsnego, lub też sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Są to ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Doskonale dodaje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

ProEngine Ultra

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich gromadzenia w postaci programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została spowodowana z najwyższej wartości produktów, i tak z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na dostosowanie rzeczy do konkretnego produktu. I urządzona stanowi w stół dany do przechowywania pokrojonych plasterków.