Rozwoj strategiczny firmy

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających bezpośrednio z znajomych usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

mibiomi patchesMibiomi Patches snijdt een handige en effectieve manier om af te vallen

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi odbiorcy ubiegli w szerocy zadowoleni i pewni co do ceny popularnej i wartości proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do służby w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w każdej popularności w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, zezwalają na kontakt do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe grane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do użytku w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i gospodarczej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, stworzonymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, jaki jest zaadaptowany do służbie w powierzchniach zagrożonych wybuchem